119 Westmoreland Drive Colonial Beach, VA 22443
Sold
Listing Courtesy of: BRIGHT IDX / Samson Properties

  119 Westmoreland Drive Colonial Beach, VA 22443

Sold on 02/27/2026
$310,000 (USD)
3
BED
3
BATH
1,904
SQFT
Sold Date:
02/27/2026
Taxes
$1,377(2025)
Type
Single-Family Home
Year Built
1985

Bought with
Kristina F Sanders, Coldwell Banker Elite
Source
BRIGHT IDX
Last checked May 13 2026 at 10:51 PM GMT+0000
Bathroom Details
  • Full Bathrooms: 2
  • Half Bathroom: 1
Stories
  • 2
Living Area
  • 1,904 sqft

Listing Price History

Date
Event
Price
% Change
$ (+/-)
Jan 19, 2026
Price Changed
$315,000
-2%
-$5,000
Jan 02, 2026
Price Changed
$320,000
-4%
-$15,000
Dec 28, 2025
Price Changed
$335,000
-2%
-$7,500
Dec 21, 2025
Price Changed
$342,500
-2%
-$7,000